Chiropraxe a fyzioterapie koní s M. Plachou

Stalo se vám již někdy, že jste u svého koně pozorovali neochotu k pohybu nebo jeho poruchy (např. horší ohebnost na jednu nebo obě strany, neochota k práci na obloucích, apod.). Vycítili jste u něj někdy ztuhlost nebo bolesti svalů, neochotu akceptovat sedlo, uhýbání při čištění nebo neochotu zvedat končetiny při čištění kopyt?

 

Pak právě vás zveme na seminář věnovananý chiropraxi a fyzioterapii koní, který proběhne v neděli 10.5. od 13:30 v areálu Hřebčína Ostrov u Chlumce nad Cidlinou pod vedením Moniky Plaché. Délka semináře je cca 3 hodiny. Teoretickou přednášku doplní následné praktické ukázky a rovněž budete mít možnost využít individuální konzultace.
Cena semináře je 800,- Kč na osobu a v ceně je rovněž drobné občerstvení pro každého z účastníků. Závaznou přihlášku je možné poslat na email pavlina.par@gmail.com do čtvrtka 7. 5. 2015.

 

Monika Plachá, EBW
Chiropraxí a fyzioterapíí koní a malých zvířat se zabývá více než pět let. V letech 2010 – 2011 působila v teamu Equivet pod vedením MVDr. Krupila, v současnosti pracuje jako samostatný chiropraktik – fyzioterapeut.

 

Co znamená zkratka EBW?
Pracovníci EBW (=Equine Body Worker) jsou odborní koňští maséři, kteří své studium absolvovali v zahraničí, v jednom ze školících center společnosti Equinology. Licence, která je opravňuje k výkonu této práce je mezinárodní a platná na po celém světě, stejně tak jako úroveň znalostí a problematiky zdravotního stavu koní.

Write a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.